Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 200 € zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli ste čo ste hľadali?

rc-modelarka

shop roku

O nás

Firmu JINO modelárske potreby sme založili v apríli 1991 výrobou drobných modelárskych dielov, ktoré si modelári mohli už vtedy zakúpiť iba na modelárskych akciách a súťažiach, na ktorých sme pravidelne hosťovali.

Na jeseň 1993 sme zahájili maloobchodný predaj v miniobchůdku na ploche 12 m2. Jún 1998 bol mesiacom veľmi významným, lebo sme mohli začať našu činnosť v novo vybudovanom objekte. Naša predajná plocha sa tak zväčšila na součastných 45 m2. V tomto období významne rozširujeme sortiment a zahajujeme výrobu vlastných accu-páku.

tým

Zľava: Denisa Novotná, Markéta Novotná, Jiří Novotný, Radomír Menšík

Na jeseň 2001 začíname na webe. Zaregistrovali sme si internetovú adresu www.jino.cz, a dostávame sa tak do podvedomia tisícov modelárov po celej ČR a SR.

Prvé BULLETIN Jino uzrel svetlo sveta na jar 2004, vďaka ktorému sa nám darí včas a kompletne informovať zákazníkov o novinkách na trhu a cenovo výhodných akciách.

V októbri 2004 otvárame ďalší obchod, tentoraz ten internetový a ponúkame tak zákazníkom z celej ČR a SR možnosť vybrať si z viac ako 3000 druhov tovaru a nakupovať v pohodlí domova.

Viac ako 25 rokov je pre nás tým najdôležitejším spokojnosť zákazníka, profesionálny prístup predávajúcich a vysoká kvalita ako ponúkaného sortimentu tak aj služieb.

Príďte sa sami do našej predajne presvedčiť, radi vás uvítame.